19 marca w Szkole Podstawowej nr 3 w Rydułtowach odbył się III Powiatowy Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim dla klas I-III. Wzięli w nim udział także nasi uczniowie tj. Mateusz Paprocki z klasy 1a oraz Matylda Grządziel z 2 klasy, która otrzymała wyróżnienie za swój występ. Gratuluję dzieciom odwagi oraz pięknej recytacji  wierszy w języku angielskim.

Dnia 17.03.2019 r. odbył się kiermasz książki z którego dochód zostanie przeznaczony na operację dla Lilianki. W akcję włączyli się również uczniowie klas VI - VIII ZSP 3 w Wodzisławiu Śl., którzy jako wolontariusze włączyli się w pomoc w czasie kiermaszu. Impreza nie tylko miała szczytny cel, ale również integrowała środowisko lokalne.

11 kwietnia w Gołkowicach odbył się VI Powiatowy Konkurs z Przyrody pod patronatem Starosty powiatu wodzisławskiego i PODN – u. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIII: Julia Gawlica i Filip Kłosek. Z przyjemnością informujemy, ze Filip został laureatem II miejsca, a Julia zajęła IV miejsce. Gratulujemy!

11 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Rydułtowach odbył się VI Powiatowy Konkurs z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem:

STAROSTY POWIATU WODZISŁAWSKIEGO
BURMISTRZA MIASTA RYDUŁTOWY
POWIATOWEGO OŚRODKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM.

Uczeń klasy 7a – KONRAD FYDA zmierzył się z zadaniami konkursowymi i świetnie sobie z nimi poradził, zdobywając tytuł laureata.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com