Oto laureaci konkursu plastycznego organizowanego przez nasze przedszkole. GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

Jak co roku w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny "Zimo, zimo baw się z nami". Oto laureaci:

I miejsce - Łukasz Kozielski (ZSP nr 6)

II miejsce - Weronika Zaliwska (PP nr 3)

III miejsce - Agnieszka Słanina (PP nr 18)

Wyróznienia: Milena Czajka (PP nr 6), Zofia Mospańska (PP nr 3) oraz Emilia Kuźnik (ZSP nr 1)

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za udział, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.

21 grudnia odbył się w naszym przedszkolu koncert kolęd. Przedszkolaki zainteresowaniem słuchały informacji na temat instrumentów muzycznych oraz wspólnie z prowadzącymi zaśpiewały takie kolędy jak: "Przybieżeli do Betlejem", "Lulajże Jezuniu" czy "Cicha noc".

20 lutego w przedszkolu odbył się "Dzień Otwarty" pod nazwą Dnia Wesołego Bałwanka. Dzieci zapoznały się z ramowym planem dnia, funkcjonowaniem i specyfiką przedszkola. Obecne oraz przyszłe przedszkolaki świetnie się bawiły!

19 grudnia odbył się kiermasz świąteczny wraz z kolędowaniem, na którym występowały nasze przedszkolaki. Odważnie zaśpiewały piosenkę "Nadchodzą święta" oraz kolędę "Przybieżeli do Betlejem..". Każda z grup wyrecytowała także własny przygotowany wiersz. Brawo Przedszkolaki!