Szanowni Rodzice!

Wszawica jest chorobą, którą można skutecznie zwalczać!

To nie jest wstydliwy problem.

Mimo osiągnięć cywilizacyjnych wciąż pojawia się w skupiskach ludzi. Szczególnie narażone są na nią dzieci szkolne i przedszkolne.

Na co zwrócić uwagę:

Na ferie pociągiem...
Zarząd Województwa Śląskiego podjął decyzję o wprowadzeniu bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży szkolnej pociągami Kolei Śląskich w czasie trwania ferii zimowych w województwie śląskim tj. od północy 08/09 lutego br. do 24 lutego br.
Oferta dotyczy całej siatki połączeń Kolei Śląskich (poza odcinkiem przygranicznym Chałupki-Bohumin). Do bezpłatnych przejazdów dzieci i młodzieży przebywających w tym czasie na terenie województwa śląskiego uprawnia ważna legitymacja szkolna szkół podstawowych, gimnazjalnych, branżowych i średnich z obszaru całej Polski. Młodsze dzieci mogą korzystać z przejazdów na postawie dokumentu potwierdzającego ich wiek.

Więcej informacji tutaj

 

Informujemy, że na stronie Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego zostały udostępnione informacje na temat rekrutacji do szkół w roku szkolnym 2019/2020.

Szczegóły pod linkiem:

https://wodzislaw-slaski.pl/rekrutacja-do-szkol

 

 

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w tym roku szkolnym bierze udział w Programie Profilaktyki Uniwersalnej. Program przygotowany został z inicjatywy Ministerstwa Zdrowia oraz Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. „Smaki życia czyli debata o dopalaczach” jest programem realizowanym w naszej placówce dla uczniów kl. VII – VIII

Dopalacze Wypalacze

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com