Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września (wtorek)

Klasa 1 a godzina 9.30 przed budynkiem szkoły

Klasa 1 b godzina 9.30 przed budynkiem szkoły

Jeśli 1 września będzie deszczowo, uroczystość odbędzie się w sali gimnastycznej, wtedy jednemu dziecku może towarzyszyć tylko jedna osoba dorosła. Wchodzimy wejściem bezpośrednio do sali gimnastycznej.

Wszyscy przebywający na terenie szkoły zobowiązani są do zachowania reżimu sanitarnego (obowiązkowa maseczka, zachowanie bezpiecznego dystansu, dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły, ewentualnie włożenie rękawiczek).

Pozostałe klasy zapraszamy na spotkanie z wychowawcą.

Uczniowie przychodzą do szkoły na określoną godzinę, wchodzą wyznaczonym wejściem i od razu udają się do podanych sal na spotkanie z wychowawcą.

Uczniowie zobowiązani są do zachowania reżimu sanitarnego (obowiązkowa maseczka, zachowanie bezpiecznego dystansu, dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły, ewentualnie włożenie rękawiczek).

Klasa 2a godzina 9.00  Sala 16 wejście dolne

Klasa 3a godzina 9.00  Sala 14 wejście dolne

Klasa 3b godzina 9.00  Sala 12 wejście obok sali gimnastycznej

Klasa 4a godzina 9.00  Sala  2  wejście obok sali gimnastycznej

Klasa 5a godzina 10.30  Sala 8 wejście główne

Klasa 6a godzina 10.30  Sala 10 wejście główne

Klasa 6b godzina 10.30  Sala 6 wejście główne

Klas 7 a godzina 10.30  Sala 1 wejście dolne

Klasa 7b godzina 10.30  Sala 9 wejście główne

Klasa 8b godzina 10.30  Sala 11 wejście główne

Zachęcamy do zainstalowania na telefonach komórkowych aplikacji ProteGO Safe.

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski i Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas zachęcają do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. Szefowie MEN i GIS podkreślają, że narzędzie to pozwala ograniczać ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa i wspiera bezpieczny powrót dzieci do szkół.

Aplikacja ProteGO Safe – jak to działa?

 ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Jeśli osoba z naszego otoczenia zachoruje, wówczas otrzymamy odpowiednie powiadomienie. Aplikacja poinformuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. 

ProteGO Safe to także wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Aplikacja składa się z dwóch modułów:

  • pierwszy umożliwia samokontrolę stanu zdrowia. Jest to „dziennik zdrowia”, który na bieżąco pozwala weryfikować, czy i w jakiej grupie ryzyka zakażenia jesteśmy,
  • drugi to skanowanie otoczenia i komunikowanie o ryzyku kontaktu z wirusem.

Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/protegosafe.

Zachęcamy do pobrania aplikacji ProteGO Safe!

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com