W piątek 23 października po raz kolejny świętujemy PATRONALNY DZIEŃ NASZEJ SZKOŁY. W tym roku będzie przebiegał nico inaczej ze względu na sytuację jaka panuje z powodu PANDEMII COVID 19. Aby bezpiecznie świętować podkreślimy swoim ubiorem i zachowaniem ważność tego dnia. Do szkoły przychodzimy ubrani na galowo (biała bluzka, koszula, czarna, granatowa spódnica, spodnie). Zajęcia odbywają się według planu. W czasie jednej z lekcji zobaczymy film poświęcony  PATRONOWI naszej szkoły. Zostały również przygotowane foldery specjalnie przygotowane i wydane na to święto. Można je będzie pobrać na naszej stronie internetowej w piątek.

Zachęcamy uczniów do odpowiedzi na następujące pytania:

Dlaczego kardynał Bolesław Kominek jest patronem szkoły?

 Odpowiedzi z opracowaniem plastycznym można wrzucać podpisane do wystawionej skrzynki obok sali nr 1 do końca października.

Nagrody czekają!!!

Na zakończenie dnia dla wszystkich uczniów słodka niespodzianka!!!

 Za rok świętujemy 25 lecie nadania imienia naszej szkole! Wszystkich zapraszamy do poszukiwania osób, informacji, radlińskich źródeł historycznych wśród swoich bliskich, którzy mogą posiadać cenne wiadomości na temat patrona naszej szkoły, a także różnych ważnych osób, którzy byli uczniami naszej szkoły.

 ,, Historia nauczycielką życia... ” RADLIN II - NASZA MAŁA OJCZYZNA”.

 

2 października obchodziliśmy w naszej szkole X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.  W ramach obchodów została przeprowadzona ogólnoszkolna tygodniowa akcja, podczas której uczniowie naszej szkoły na wesoło utrwalali mnożenie i dzielenie w pamięci. Obchody jak zwykle wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji.

Zapraszamy do naszej galerii do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

„Zostań twórcą gry i pomocy logopedycznej”

Konkus skierowany jest do uczniów klas 4-8

Czas trwania konkursu: od 05.10.2020 - do 30.10.2020.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com