PSZCZÓŁKI Grupa 5-6 latków  (wychowawca mgr Wioletta Szczepaniak)

pszczola

Wspaniałe występy 6-latków w III Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej. III miejsce zdobyła Zosia Piszczan z grupy Pszczółek.GRATULACJE!!! JESTEŚMY Z WAS DUMNI. Nasze przedszkole reprezentowali także Mateusz Paprocki oraz Martyna Kubica.

3 listopada „Pszczółki” po raz drugi pojechały do WCK na film w ramach projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Tym razem dzieci obejrzały norweski film fabularny "Kacper i Emma na safari". To film o przyjaźni i wspólnie spędzonych wakacjach w Afryce w towarzystwie pluszowego lwa i króliczka oraz niezliczonych zwierząt afrykańskich. Dzieci obejrzały film z ogromnym zainteresowaniem.

Dary jesieni to przede wszystkim pyszne i zdrowe, polskie owoce – jabłka, gruszki i śliwki. Wszystkie dzieci wiedzą, że należy jeść owoce i warzywa by zdrowo rosnąć. Najpierw „Pszczółki” rozmawiały na temat owoców i warzyw, następnie wykonały farbami piękną pracę plastyczną. Na koniec została degustacja owoców. Ale było pyszne!

Kreatywne zabawy „Pszczółek”.

Kolejną jesienną pracą plastyczną były wykonane techniką mieszaną wiewiórki. Pracowite „Pszczółki” precyzyjnie i cierpliwie wypełniały piękne rude kitki. Wspaniałe prace!