SŁONECZKA  Grupa 5-6 latków  (wychowawca mgr Iwona Magiera)

slonce

18 grudnia dzieci z grupy SŁONECZEK wzięły udział w ogólnopolskiej akcji REKORD POLSKI W KOLOROWANIU POLICYJNEGO SZNUPKA. Pod okiem policjantów dzieci w ciągu minuty pokolorowały obrazek, a następnie miały okazję zobaczyć maskotkę SZNUPKA i porozmawiać z policjantami.

Gratulacje dla Helenki Grządziel z grupy "Słoneczek", która została wyróżniona w konkursie plastycznym organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 6  w Wodzisławiu Śląskim pt.: "Pod skrzydłami anioła"

28 listopada dzieci z grupy SŁONECZEK miały okazję spotkać się z panią pedagog Weroniką Szyrocką, by posłuchać bajki terapeutycznej o chłopczyku, który  musiał  podjąć pracę w kopalni, by utrzymać swoją rodzinę. Bajka była bardzo pouczająca i skłoniła dzieci do refleksji ...

Pracując techniką twórczego myślenia "Słoneczka" opracowały wspólnie leśny regulamin tworząc samodzielnie piktogramy, które przyklejały na wykonany wcześniej plakat lasu.

Gratulacje dla Oliwii Musioł, która zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: "ZŁOTA POLSKA JESIEŃ" organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 9 w Wodzisławiu Śląskim.

PP Zlota Polska jesien 01

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com