SŁONECZKA  Grupa 5-6 latków  (wychowawca mgr Iwona Magiera)

slonce

Gratulacje dla Krzysia z grupy SŁONECZEK, który został wyróżniony w IV POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM "Człowiek w poezji przedszkolaka". Krzyś recytował wiersz Danuty Wawiłow pt.: "O Fabianie".

W styczniu realizowalismy program pt.: "NIESAMOWITY ŚWIAT HIGIENY JAMY USTNEJ", który podsumowany został wykonaniem wspólnej grupowej pracy plastycznej. Okazało się, że nasza grupa została laureatem tego konkursu i w nagrodę każde dziecko otrzymało zestaw do higieny jamy ustnej: pastę, kubek, mały ręcznik oraz kosmetyczkę. Upominek sprawił dzieciom wielką radość i uświadomił, że nasza praca nie poszła na marne. Gratulacje!

5 marca "Słoneczka "odwiedziły bibliotekę, gdzie dowiedziały się od ilu lat istnieje owa biblioteka, ile mieści książek, w jaki sposób wypożyczyć książki i na czym polega praca bibliotekarki. Wizyta ta nadbudowała wiedzę dzieci, którą zdobyły w czasie realizacji tematyki "Świat w książkach zapisany". Przedszkolaki obdarowane słodyczami i zakladką do książki, zadowolone wróciły do przedszkola.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com