SŁONECZKA  Grupa 5-6 latków  (wychowawca mgr Aleksandra Świątek)

slonce

13.06.2018 drużyna 6 osobowa wraz z p.Olą z grupy "Słoneczka" reprezentowała nasze przedszkole na olimpiadzie sportowej. Drużyna pokonała stres i wypadła całkiem nieźle. Życzymy dużych sukcesów sportowych.

Kaja Groborz z grupy słoneczka zdobyła wyróżnienie w konkursie "Wodzisław Moje Miasto - Moje Miejsce". Życzymy dalszych sukcesów.

Dnia 9 kwietnia grupa "Słoneczka" odwiedziła Szkołę Muzyczną w Wodzisławiu Śl. Dzieci zobaczyły salki do nauki gry na różnych instrumentach, a potem uczestniczyły w pięknym koncercie muzycznym. Wystąpiły dzieci, grając na skrzypcach, fortepianie, saksofonie, flecie, gitarze i akordeonie. Dziękujemy nauczycielom i uczniom Szkoły Muzycznej za dostarczenie wielu wrażeń oraz za miłe przyjęcie przedszkolaków.