SŁONECZKA  Grupa 5-6 latków  (wychowawca mgr Iwona Magiera)

slonce

"Słoneczka" poznają nazwy zębów, prawidłowy sposób ich czyszczenia, dopasowują ilustracje produktów, które pozytywnie, bądź negatywnie wpływają na zdrowie jamy ustnej otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobyta wiedzę w czasie zajęć.

W grupie SŁONECZEK realizowany jest program "NIESAMOWITY ŚWIAT HIGIENY JAMY USTNEJ". Jego celem jest pomaganie dzieciom w procesie uczenia się o właściwej higienie jamy ustnej oraz wykształcenia odpowiednich nawyków dbania o zdrowie, które dzieci będą pielęgnować przez całe życie.

Przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały teatrzyk żywego aktora pt.:"Świąteczne zamieszanie"

18 grudnia "Słoneczka" uczestniczyły w koncercie kolędowym przygotowanym przez przedstawicieli szkoły muzycznej.