We wtorek dzieci autokarem pojechały do WCK na film "Wielka wyprawa Molly". Film o emocjach, życiu w społeczeństwie i więzi w rodzinie. Dzieci wróciły zadowolone z wyjazdu.

PP kino 01  PP kino 02
W poniedziałek dzieci uczyły się rozpoznawać grzyby- trujące i jadalne. Oglądały prawdziwe grzyby i przeglądały atlas z grzybami. A na zdjęciu jest także nasz "Kącik jesienny", owoce przyniesione przez dzieci, a także kasztany, żołędzie i liście nazbierane na spacerze. Owoce wkrótce zjemy.
 PP poznajemy grzyby 01 PP poznajemy grzyby 02  PP poznajemy grzyby 03

29.09.2017 w grupie "Słoneczka" odbył się DZIEŃ CHŁOPCA. Dziewczynki zaśpiewały swoim kolegom sto lat i wręczyły upominki. Zadowolony miny chłopców widać na zdjęciach.

PP Dzien Chlopca 01  PP Dzien Chlopca 02

W piątek dzieci miały bardzo pracowity dzień - poznały cyfrę 1, rozpoczęły zajęcia sportowe, oraz spotkały się z policjantami rozmawiając na temat bezpieczeństwa na drodze.

PP policjanci cyfra wf 01 PP policjanci cyfra wf 02  PP policjanci cyfra wf 03

PP policjanci cyfra wf 04 PP policjanci cyfra wf 05
15.09.2017 grupa "Słoneczka" obejrzała film o kropce z okazji "Międzynarodowego dnia kropki". A następnie po rozmowach dzieci wykonały korony ozdobione kolorowymi kropkami.
 PP dzien kropki 01  PP dzien kropki 02