MISIE  Grupa 4 latków  (wychowawca mgr Iwona Magiera)

misie

Ill MIEJSCE zajęła Natalia Malina w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt.:  Miś kredkami rysowany". GRATULUJEMY!!!

Spotkanie "Misiów"z artystą ludowym p.Ignacym, który opowiedział dzieciom o swoim nietypowym misiu wykonanym z warkoczy uplecionych z trawy. Ileż było pracy z takim misiem - dziwiły się dzieci. Dzieci zaśpiewały  piosenkę "Jadą, jadą misie", a następnie wspólnie z p. Ignacym  zabawiły się w "Starego niedźwiedzia". Oczywiście w środku  był pleciony  miś.

Wesołe animacje z Kubusiem Puchatkiem.

Bohaterem tego tygodnia był każdy miś!!! I ten mały i ten duży...różowy, brązowy....gruby i chudy. Wszystkie przedszkolaki przyniosły swojego misia i zostały zaproszone do zabawy w "MISIOWEJ KRAINIE".  Dzieci z grupy MISIÓW  poznały historię pluszowego misia oraz zobaczyły bajkę o Misiu Uszatku.