MISIE  Grupa 4 latków  (wychowawca mgr Iwona Magiera)

misie

Żółty to kolor, który dominował w czwartek w naszej grupie. Dołączylismy do akcji promocji zdrowia i zajadaliśmy żółte owoce i warzywa. Wykonaliśmy też "paprykowy kwiat" i "cytrynową łódkę". Dzień należał do udanych i bardzo podobał się dzieciom. Przełamały się nawet, by skosztować melona.

W celu zachęcenia dzieci i zainspirowana ich do tworzenia obrazków z puzzli zorganizowaliśmy w naszej grupie dzień puzzli. Układanie puzzli rozwija logiczne myślenie, wyobraźnię dziecka, umiejętność  pomagania innym oraz zgodnej współpracy w grupie. Uczy również cierpliwości oraz zgodnej rywalizacji. Dzieci przyniosły w tym dniu swoje puzzle, którymi chętnie dzieliły i wymieniały się z innymi. Okazało się, że "Misie "potrafią układać puzzle.

"Dzień świeżaka" w grupie "Misiów"