BIEDRONKI  Grupa 3-4 latków  (wychowawca mgr Maryla Papała)

biedronka

Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzą przedszkolaki i panie z grupy Biedronek.

Maluchy poznają zawody. W zeszłym tygodniu "Biedroneczki" podpatrywały pracę kucharek, odwiedziły gabinet higienistki, opowiadały o pracy strażaka oraz wcieliły się w rolę fryzjera.

Ostatni tydzień w grupie Biedronek upłynął pod hasłem: "Eksperymenty". Dzieci poznały właściwości wody, lodu oraz pary wodnej. Teraz już wiedzą jak powstają śnieżynki, deszcz oraz co to jest powietrze? Dodatkowo zbadały czy śnieg na prawdę jest czysty i poznały magiczne zasady łączenia kolorów. To był wyczerpujący tydzień!Ostatni tydzień w grupie Biedronek upłynął pod hasłem: "Eksperymenty". Dzieci poznały właściwości wody, lodu oraz pary wodnej. Teraz już wiedzą jak powstają śnieżynki, deszcz oraz co to jest powietrze? Dodatkowo zbadały czy śnieg na prawdę jest czysty i poznały magiczne zasady łączenia kolorów. To był wyczerpujący tydzień!