Ubiegły tydzień w grupie Biedronek byl poświęcony tematowi "Domu i rodziny". Dzieci wspólnie rozmawiały na temat swojego miejsca w rodzinie oraz poznały rożne rodzaje domów. Tworząc przeróżne prace plastyczne ćwiczyły swoje sprawności manualne.

PP dom i rodzina 01  PP dom i rodzina 02  PP dom i rodzina 03
 PP dom i rodzina 04  PP dom i rodzina 05  PP dom i rodzina 07

Na pierwszych zajęciach dzieci przywitała się  z trenerem okrzykiem "GRAMY ".Trener przypomniał jak trzeba  zachowywać się na zajęciach  i co znaczy gra Fair Play. Dzieci zostały podzielone na dwie drużyny,  dostały mięciutkie piłki i rozpoczęły grę. Później mogły sprawdzić się na torze przeszkód.

PP zajecia wf 01  PP zajecia wf 02

Podsumowaniem tygodnia było spotkanie z policjantem.Dzieci utrwaliły sobie zasady bezpiecznego poruszania się na drodze oraz ochoczo odpowiadały na pytania. Dużym zainteresowaniem cieszyła się odznaka policjanta. Na spotkaniu zostały także rozdane "nagrody" - kolorowanki, ktore dzieci z chęcią wypełniły. Spotkanie to na pewno pozostanie na długo w pamięci.

PP policjanci 01  PP policjanci 02  PP policjanci 03

PP policjanci 01  PP policjanci 02  PP policjanci 03

Zeszły tydzień w grupie Biedronek upłynął pod hasłem: "Światło czerwone, światło zielone". Maluchy poznały kolory świateł, wybrane znaki drogowe oraz zasady bezpieczeństwa na ulicy. Zdobytą wiedzę wykorzystały na spacerze ćwicząc przechodzenie po pasach. Wykonały także kilka ciekawych prac plastycznych.

PP bezpieczenstwo na drodze 01  PP bezpieczenstwo na drodze 02  PP bezpieczenstwo na drodze 03 PP bezpieczenstwo na drodze 04