Informujemy, że na rzece Leśnicy w okolicy Piekarni Roberta Zając bytuje rodzina łabędzi. Prosimy by przestrzec dzieci aby nie zblizały się do nich i absolutnie ich nie karmiły, ponieważ będą one agresywne broniąc swoich młodych.

WAŻNE!!!

Informujemy, że nasza placówka w roku szkolnym 2018/2019 nie będzie pośredniczyć w ubezpieczeniu NWW. Prosimy o ubezpieczenie dzieci we własnym zakresie. OObezne ubezpieczeni kończy się 31 sierpnia.

 

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw,za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Dziecko). Brak decyzji o ubezpieczeniu grupowym pozwala nam na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do jego oczekiwań, preferencji i potrzeb.

Z tego względu polecamy skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród 6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż ubezpieczenie grupowe.

https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/40057

https://bezpieczny.pl/przedszkole/40057

WAŻNE !!! Od 5 lipca w dzienniku elektronicznym, będą dostępne kwoty za żywienie za miesiąc czerwiec. Bardzo proszę o sprawdzenie i wpłatę w terminie. Z powodu RODO fakturę papierową będzie można odebrać osobiście w sekretariacie.

Intendent ZSP3

Zebranie z Rodzicami

Zebranie dla Rodziców dzieci przedszkolnych z wychowawcami grup odbędzie się 30 sierpnia (czwartek) o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wodzisławiu Śląskim informuje o bezpłatych szczepieniach dla dzieci z roczników 2013 - 2016 przeciwko pneumokokom. Więcej informacji na stronie WSSE Katowice:

http://www.wsse.katowice.pl/strona-glowna

pdf Pismo Pąstowego Powiatowego Inspektoriatu Sanitarnego

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com