15 maja (środa) o godz. 16:30 odbędą się zebrania z Rodzicami.

Serdecznie zapraszamy

5 kwietnia odbył się Konkurs recytatorski pt.: "W poezji Jana Brzechwy". W konkursie wzięły udział przedszkolaki z wodzisławskich przedszkoli. Najlepszymi w grupie 3-4 latków okazali się: Karolina Czogalik z PP13 (1 miejsce), Zofia Mospańska z PP3 (2 miejsce) oraz Mikołaj Wojak z PP14 (3 miejsce). Natomiast w kategorii 5-6 latków: Antoni Sanecznik z PP4 (1 miejsce), Magda Kowol z PP13
(2 miejsce) oraz Wojciech Magiera z PP11 (3 miejsce). Zwycięzcom gratulujemy!

5 kwietnia zostały wręczone nagrody laureatom konkursu plastycznego pt.: "Bohaterowie wierszy J. Brzechwy" organizowanego przez nasze przedszkole. Gratulujemy małym artystom. Oto nagrodzone prace:

UWAGA!

W związku z zawieszeniem strajku w Przedszkolu pragniemy poinformować, że nasze przedszkole od dnia 24 kwietnia (środa) funkcjonuje w normalnych godzinach! Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie.

Nabór do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Miasto Wodzisław Śląski na rok szkolny 2019/2020

Nabór do publicznych przedszkoli dla których miasto Wodzisław Śląski jest organem prowadzącym będzie prowadzony przy pomocy systemu informatycznego na stronie internetowej:

www.wodzislawslaski.przedszkola.vnabor.pl

w terminie od 18 marca 2019r. godz. 8:00 do 25 marca 2019 r. godz. 9:00

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola po raz pierwszy lub chcą zmienić dotychczasowe przedszkole na inne, składają wniosek w systemie elektronicznego naboru (bezpośredni link do logowania na naszej stronie internetowej).  Wniosek należy wydrukować  i złożyć go w formie papierowej do przedszkola pierwszego wyboru. Przyjęcie kandydata do przedszkola następuje w drodze postępowania rekrutacyjnego przeprowadzonego przez Komisję Rekrutacyjną. Zgodnie z ustawą Prawo Oświatowe do publicznego przedszkola przyjmowani są kandydaci zamieszkali na obszarze danej gminy.

Więcej informacji poniżej:

pdf INFORMACJA - NABÓR DO PP