14 marca w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 6 w Wodzisławiu Śląskim odbył się XXVI Wodzisławski Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I - III. Naszą szkołę reprezentowali:
Matylda Grządziel - klasa I a
Anna Szymura - klasa II a
Paweł Chromik - klasa III a
Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani i wspaniale recytowali.
W kategorii klas pierwszych Matylda Grządziel zajęła I miejsce, natomiast Paweł Chromik zajął II miejsce w kategorii klas trzecich.
Matylda Grządziel będzie reprezentowała naszą szkołę na szczeblu powiatowym w Gliwicach. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

6 marca w Szkole Podstawowej nr 3 w Wodzisławiu Śląskim odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I - III. W konkursie wzięło udział 25 uczniów z wodzisławskich szkół. Uczeń naszej szkoły - MAREK KARWOT z klasy III a zajął w tym konkursie II miejsce. Markowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

16 lutego 2018 r. w Zespole Szkół nr 1 w Wodzisławiu Śląskim odbył się międzyszkolny konkurs historyczny. Tematyką była historia Polski od wczesnego średniowiecza do końca czasów  nowożytnych . W tym roku zaakcentowano problematykę związaną z odzyskaniem przez nasz kraj niepodległości. Szkołę Podstawową nr 17 reprezentował uczeń FILIP KŁOSEK z klasy siódmej. W zaciętej rywalizacji młody miłośnik historii wykazał się doskonałą znajomością faktografii i umiejętnością kojarzenia faktów co zaowocowało III lokatą w mieście. GRATULUJEMY !

28 .02.2018r. odbył się szkolny konkurs recytatorski kl. I-III. Temat tegorocznego konkursu brzmi „Szkoła w poezji”. Uczniów oceniało jury: p. Krystyna Swoboda i p. Janina Klapuch.

W kategorii klas I:

 Łukasz Odrozek zdobył III  miejsce, Rafał Krótki II miejsce, a Matylda Grządziel I miejsce.

W kategorii klas II:

 Paweł Dziwok zdobył III miejsce, Milena Karwot II miejsce, a Anna Szymura I miejsce.

W kategorii klas III:

Aleksandra Kłosok zdobyła III miejsce, Marta Pesta II miejsce, a Paweł Chromik I miejsce.

W konkursie jeszcze wystąpili: Dawid Zając, Justyna Szczotok, Szymon Hajzyk i Konrad Bugla.

Uczniów, którzy zdobyli I miejsce czeka miejski konkurs recytatorski w Szkole Podstawowej nr 15 w Kokoszycach, który odbędzie się 14 marca br. Życzymy naszym uczniom powodzenia!           

Kilka dni temu w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas II i III. W konkursie wzięło udział 2 dzieci z klasy drugiej  oraz 13 z klas  trzecich. Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z niełatwymi zadaniami. Oto wyniki konkursu.

I miejsce zajęli – Julia Błędowska i Marek Karwot

II miejsce – Szymon Hajzyk

III miejsce -  Patryk Siedlok

Wyróżnienie w tym konkursie zdobyli uczniowie klasy II Łukasz Kordowski i Paweł Dziwok

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com