Michal H    Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów z klasy ósmej. Karol K

Michał Herok zakwalifikował się do III etapu (wojewódzkiego) Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych zarówno z języka polskiego jak też z historii, geografii i biologii.

Michała do konkursów przygotowywały panie: Mirosława Hajzyk (jezyk polski), Wiesława Brachman - Kubica (historia), Agnieszka Rzepiszczak (geografia) i Małgorzata Antończak (biologia).

W konkursie z języka polskiego znakomitym osiagnięciem popisał się również Karol Kordowski, który zakwalifikował się do III etapu (wojewódzkiego) Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z języka polskiego. Do konkursu przygotowywała go pani Mirosława Hajzyk.

SERDECZNIE GRATULUJEMY UCZNIOM ORAZ WSZYSTKIM OPIEKUNOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!