Nasza placówka uczestniczy w programach Ministerstwa Cyfryzacji "Zdalna szkoła" i "Zdalna szkoła+", mających na celu doposażenie szkół w laptopy i dostęp do Internetu, aby wspomóc uczniów, którzy nie posiadają sprzętu do zdalnej nauki.

W ramach projektu Zdalna Szkoła nasza szkoła otrzymała sprzęt komputerowy: 6 laptopów oraz 3 kamerki internetowe, który został użyczony uczniom naszej szkoły do zdalnego nauczania. W ramach rządowego programu Zdalna Szkoła + nasza szkoła pozyskała kolejne 4 laptopy. 

Dzięki tym programom szkoła wzbogaciła się o nowy sprzęt komputerowy, który mógł zostać użyczony uczniom na potrzeby nauki zdalnej, a po jej zakończeniu pozostanie na wyposażeniu placówki gdzie będzie pomocny w edukacji po powrocie uczniów do szkoły. 

 

zdalna szkola 1   zdalna szkola plus

 

Zakup sfinansowany w ramach realizacji projektu pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

logo zdalna szkola

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com