W piątek 23 października po raz kolejny świętujemy PATRONALNY DZIEŃ NASZEJ SZKOŁY. W tym roku będzie przebiegał nico inaczej ze względu na sytuację jaka panuje z powodu PANDEMII COVID 19. Aby bezpiecznie świętować podkreślimy swoim ubiorem i zachowaniem ważność tego dnia. Do szkoły przychodzimy ubrani na galowo (biała bluzka, koszula, czarna, granatowa spódnica, spodnie). Zajęcia odbywają się według planu. W czasie jednej z lekcji zobaczymy film poświęcony  PATRONOWI naszej szkoły. Zostały również przygotowane foldery specjalnie przygotowane i wydane na to święto. Można je będzie pobrać na naszej stronie internetowej w piątek.

Zachęcamy uczniów do odpowiedzi na następujące pytania:

Dlaczego kardynał Bolesław Kominek jest patronem szkoły?

 Odpowiedzi z opracowaniem plastycznym można wrzucać podpisane do wystawionej skrzynki obok sali nr 1 do końca października.

Nagrody czekają!!!

Na zakończenie dnia dla wszystkich uczniów słodka niespodzianka!!!

 Za rok świętujemy 25 lecie nadania imienia naszej szkole! Wszystkich zapraszamy do poszukiwania osób, informacji, radlińskich źródeł historycznych wśród swoich bliskich, którzy mogą posiadać cenne wiadomości na temat patrona naszej szkoły, a także różnych ważnych osób, którzy byli uczniami naszej szkoły.

 ,, Historia nauczycielką życia... ” RADLIN II - NASZA MAŁA OJCZYZNA”.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com