29 września, już kolejny rok z rzędu, obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.
Do akcji włączyły się wszystkie klasy wraz z nauczycielami, za co serdecznie dziękujemy. W klasach młodszych uczniom czytali również zaproszeni goście, a wśród nich: pani wicedyrektor Grażyna Milczarek, pani Aleksandra Pawera oraz panie kucharki. Uczniowie klas piątych i szóstych wzięli udział w spotkaniu online z autorką książek dla dzieci Joanną Olech, a w starszych klasach uczniowie czytali fragmenty swoich ulubionych książek, w celu zachęcenia kolegów i koleżanek do sięgania na różnego rodzaju literaturę. Mamy nadzieję, że ta akcja wszystkim się spodobała i zachęciła Was do obcowania z literaturą na co dzień.