Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego zaprasza na spotkanie online z Grzegorzem Kasdepke – autorem książek dla dzieci. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Tokarczyk.

Grzegorz Kasdepke to cieszący się niezwykłą popularnością pisarz dla dzieci i młodzieży, autor scenariuszy i dziennikarz, były wieloletni redaktor naczelny magazynu dziecięcego „Świerszczyk”, laureat wielu nagród: „A ja nie chcę być księżniczką”, „Bon czy ton. Savoir – vivre dla dzieci”, „Detektyw Pozytywka”, „Bodzio i pulpet”, "Kacperiada" – to tylko niektóre tytuły z twórczości autora, które młodzi czytelnicy i ich rodzice mogą kojarzyć.

Transmisja na żywo będzie się odbywać przy użyciu aplikacji do wideokonferencji Zoom. Do spotkania można dołączyć przy użyciu komputera, smartfonu lub tabletu w dniu 15 września br. o godz 10:30 pod linkiem: https://zoom.us/j/98159391165

Link przekieruje bezpośrednio do spotkania oraz umożliwi instalację aplikacji Zoom osobom, które jej nie posiadają.

Link dostępny będzie również na stronie internetowej biblioteki: www.sbp.nowysacz.pl

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Dobry zwyczaj – pożyczaj!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Ludomira Handzla Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

Partner medialny: Sądeczanin

Patronat medialny: Radio Eska