KONKURS PLASTYCZNY  "ZOSTAŃ W DOMU" DLA KLAS I – VIII !!!

1.Temat : "Zostań w domu" - plakat z hasłem lub rymowanką

2.Organizator: ZSP nr 3 Wodzisławiu Śląskim

1. Termin wysłania prac drogą elektroniczną: do 17.04.2020
  2. Termin rozstrzygnięcia : 20.04.2020
  3. Przedziały wiekowe: klasy I – IV i klasy V – VIII
  4. Warunki uczestnictwa:
  • Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – IV i klasy V – VIII;
  • Każdy uczestnik może wykonać jedną, indywidualna pracę wykonaną w dowolnej technice plastycznej (malarska, graficzna, rysunkowa, mieszana);
  • Prace przesyłamy w formie elektronicznej  (zdjęcia, skan) na e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wraz z kartą zgłoszeniową (imię, nazwisko, klasa);

• Karta zgłoszeniowa do wykonania przez samego siebie i dołączona
  • Wyniki zostaną opublikowane wraz z nadesłanymi pracami na stronie internetowej szkoły i FB;
  • Każdy uczestnik po powrocie do szkoły zostanie nagrodzony słodkim upominkiem.

ZAPRASZAMY DO AKTYWNEGO UCZESTNICTWA  W KONKURSIE PROMUJĄCEGO OGÓLNOPOLSKĄ AKCJĘ  "ZOSTAŃ W DOMU" !!!