Informujemy, iż w dniu 30.03.2020 r. o godz. 13.00 zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji tj. publikacja list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Aby sprawdzić do jakiej placówki dziecko zostało zakwalifikowane należy zalogować się do systemu lub sprawdzić pocztę elektroniczną adresu, który został podany przy rekrutacji.

Do dnia 03.04.2020 r. do  godz. 15.00 należy zgłosić do placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane i potwierdzić wolę korzystania z usług tej placówki.

Ze względu na wprowadzony stan epidemii potwierdzenie woli odbywać się będzie poprzez przesłanie wersji elektronicznej oświadczenia do przedszkola, którego dziecko zostało zakwalifikowane, lub złożenia poświadczenia telefonicznego w przedszkolu.

Jeżeli Rodzice nie potwierdzą woli przyjęcia dziecka w określonym wyżej terminie, zostanie dziecko wykreślone z listy przyjętych.

Lista przyjętych dzieci opublikowana będzie 06.04.2020 g. 13.00