Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w ZSP nr 3.

Dzień 2 września 2019r. w ZSP nr 3 był niezwykle uroczysty. Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy spotkali się po wakacjach i rozpoczęli rok szkolny 2019/2020.Uczniowie klasy drugiej zaprezentowali piękny program artystyczny. Minutą ciszy oddali hołd poległym w czasie II wojny światowej.

Ale niezwykle ważny był ten dzień dla pierwszoklasistów. Zwłaszcza dlatego, że swoją obecnością zaszczycił nas Pan Prezydent Mieczysław Kieca. Uczniowie klasy I ślubowali: „Ślubuję być dobrym Polakiem, Dbać o dobre imię klasy i szkoły…”. Pani Dyrektor Małgorzata Banasiak dokonała pasowania na ucznia. Pan Prezydent wręczał rogi obfitości, a wychowawczyni dyplomy.

Z twarzy pierwszaków, ale i starszych uczniów uśmiech nie schodził. Cieszymy się, że powiększyła się nasza szkolna rodzina. Dzisiejszy dzień na długie lata pozostanie w pamięci uczniów.

 Anna Kowalczyk

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com