Dnia 10 maja Zespół Szkolno – Przedszkolny oraz Centrum Językowe Perfectum przeprowadziły VII edycję Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego dla klas I-III “Young English Expert”.W konkursie wzięło udział 17 uczniów z wodzisławskich szkół podstawowych. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu gramatyczno-leksykalnego składającego się z 14 zadań. Uczniowie mieli 60 minut na jego uzupełnienie. Tegorocznym zwyciezcą konkursu oraz posiadaczem Pucharu YEE został Tolarz Filip (ZSP 1). Drugie miejsce zajął Szczecina Oskar (SP 3) a trzecie Szczecina Szymon (SP 3). Oprócz nagród książkowych CJ Perfectum ufundowało także dodatkowe godziny nauki języka angielskiego. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.