Nabór do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Miasto Wodzisław Śląski na rok szkolny 2019/2020

Nabór do publicznych przedszkoli dla których miasto Wodzisław Śląski jest organem prowadzącym będzie prowadzony przy pomocy systemu informatycznego na stronie internetowej:

www.wodzislawslaski.przedszkola.vnabor.pl

w terminie od 18 marca 2019r. godz. 8:00 do 25 marca 2019 r. godz. 9:00

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola po raz pierwszy lub chcą zmienić dotychczasowe przedszkole na inne, składają wniosek w systemie elektronicznego naboru (bezpośredni link do logowania na naszej stronie internetowej).  Wniosek należy wydrukować  i złożyć go w formie papierowej do przedszkola pierwszego wyboru. Przyjęcie kandydata do przedszkola następuje w drodze postępowania rekrutacyjnego przeprowadzonego przez Komisję Rekrutacyjną. Zgodnie z ustawą Prawo Oświatowe do publicznego przedszkola przyjmowani są kandydaci zamieszkali na obszarze danej gminy.

Więcej informacji poniżej:

pdf INFORMACJA - NABÓR DO PP