W dniach od 11.02.2019 r. – 15.02.2019 r. uczniowie będą brali udział w zajęciach realizowanych w ramach projektu "Bawmy się razem – bezpieczeństwo w czasie zabaw".

DZIEŃ 1 

W dniu dzisiejszym uczestnicy zajęć mieli okazję wykazać się twórczo lepiąc z gliny w trakcie zajęć garncarskich oraz pobawić się zmysłami w sali sensorycznej. W trakcie zajęć uczniowie ZSP 3 nie tylko wykazali się umiejętnością tworzenia w glinie realizując własne pomysły, ale również bawili się własnymi zmysłami i poznali zabawy na dywanie sensorycznym.

 Wszystkim uczestnikom dopisywały humory i świetne pomysły. Uczestnicy ciekawi są kolejnych zajęć.

DZIEŃ 2

Dziś drugi dzień ferii w naszej szkole.

Uczestnicy zajęć musieli wykazać się tężyzną fizyczną, zwinnością i szybkością w trakcie zawodów sportowych. Wykazali się również strategicznym myśleniem tworząc własne gry planszowe. Nasi uczniowie to nie tylko wysportowane dzieciaki ale również świetni stratedzy.

DZIEŃ 3

Trzeci dzień ferii upłynął na zajęciach fotograficznych i tanecznych.

DZIEŃ 4

W naszej szkole już czwarte zajęcia feryjne. Jak  ten czas szybko leci... Dzisiaj bawiliśmy się na wrotkarni. Jedni szlifowali swoje umiejętności, drudzy poznawali arkana jazdy na workach. Humory i energia odpisywał. Było wspaniale.

DZIEŃ 5

Uczniowie Zespołu - Szkolno Przedszkolnego nr 3 w Wodzisławiu Śl. dzisiaj po raz ostatni bawili się na zajęciach feryjnych. Uczestnicy zajęć dziś obejrzeli film "Paddington 2" w trakcie którego mieli okazję do śmiechu oraz wzruszeń. Projekt "Bawimy się razem - bezpieczeństwo w czasie zabaw" udał się wspaniale. W trakcie zajęć uczestnicy poznali nie tylko zasady bezpiecznych zabaw w czasie wolnym dzięki zajęciom profilaktycznym ale także mogli poczuć się jak garncarze czy fotografowie tworząc artystyczne dzieła, poczuć się jak sportowcy czy wrotkarze wykazując się wspaniałą kondycją. Uczniowie ZSP 3 zamienili się także w twórców gier planszowych oraz recenzentów filmu. Z wszystkich zadań wywiązali się wspaniale. Szkoda, że tydzień ferii tak szybko minął, lecz wszystko co dobre szybko się kończy.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com