Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Wodzisławiu Śląskim w tym roku szkolnym wzięli udział w konkursie „W przyszłości zostanę ...”. Konkurs zorganizował PODN w Wodzisławiu Śląskim w zakresie Doradztwa Zawodowego.

Troje uczniów szkoły ZSP nr 3 z klasy VI a wzięło udział w konkursie: Anna P., Michał Sz., Konrad W.  Wszyscy przygotowali profesjonalne plakaty reklamujące zawód lekarza, modela i kucharza. Doskonale zaprezentowali się w czasie prezentacji zachwalając wybrany przez siebie zawód. Chociaż trema dała o sobie znać, udało się pokonać wielu konkurentów. Michał Sz. zajął II miejsce.

Uczniowie ZSP nr 3 w czasie konkursu nie poddali się tremie i wykazali się profesjonalizmem, dobrą prezencją a przede wszystkim umiejętnością zareklamowania swoich marzeń.