Lista kandydatów zakwalifikowanych do Publicznego Przedszkola nr 12 w Wodzisławiu Śląskim na rok szkolny 2018/2019

W dniu 21 marca 2018 r. odbyło się zebranie Komisji Rekrutacyjnej, która po weryfikacji wniosków i dodatkowych dokumentów złożonych przez rodziców, sporządziła  listę dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2018/2019.

Wszystkie  wnioski spełniały wymogi merytoryczne.

Prosimy  rodziców, aby do 30 marca (do piątku) potwierdzili  w sekretariacie wolę  przyjęcia w  postaci pisemnego oświadczenia, które dołączone jest  do  złożonego wniosku.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rekrutacja do przedszkola na rok 2018/2019

Przekazujemy informacje, które przybliżą zasady i kryteria w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznego przedszkola i szkoły prowadzonych przez Miasto Wodzisław Śląski na rok szkolny 2018/2019. Informacje mogą być pomocne w wypełnianiu i kompletowaniu wymaganej dokumentacji oraz terminowego złożenia jej w placówce.

Informujemy, że rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 rozpoczyna się 5 marca o godz. 8:00 i kończy 16 marca o godz. 15:00. Po dokumenty dotyczące naboru można się zgłosić do sekretariatu naszej placówki lub pobrać je ze strony internetowej.

pdf OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRZEDSZKOLI

pdf UCHWAŁA RADY MIEJSKIEJ WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO - kryteria rekrutacji

pdf UCHWAŁA ZMIENIAJĄCA UCHWAŁĘ RADY MIEJSKIEJ - kryteria rekrutacji

pdf ZARZĄDZENIE PREZYDENTA MIASTA - harmonogram rekrutacji

pdf ZARZĄDZENIE DYREKTORA ZSP 3 w sprawie powołania komisji postępowania rekrutacyjnego

Dokumenty dotyczące naboru do przedszkola na rok szkolny 2018/2019

doc pdf DEKLARACJA KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

doc pdf Wniosek o przyjęcie dziecka do Publicznego Przedszkola nr 12

doc pdf OŚWIADCZENIE - wielodzietność, samotne wychowanie

doc pdf  Oświadczenie MOPS

Rekrutacja do przedszkola na rok 2017/2018

Informujemy, że rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2017/2018 rozpoczyna się 14 marca i kończy 28 marca. Po dokumenty dotyczące naboru można się zgłosić do sekretariatu naszej placówki lub pobrać je ze strony internetowej.

acrobat Zarządzenie Dyrektora ZSP3 w sprawie powołania komisji do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego do Publicznego Przedszkola nr 12 na rok szkolny 2017/2018

acrobat UCHWAŁA RADY MIEJSKIEJ WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO - kryteria rekrutacji

acrobat UCHWAŁA ZMIENIAJĄCA UCHWAŁĘ RADY MIEJSKIEJ - kryteria rekrutacji