GODZINY PRACY BIBLIOTEKI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

ŚRODA: 7:15 – 11:35

CZWARTEK: 11:00 – 16:00

PIĄTEK: 7:15 – 11:00

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

Z tej okazji nasza biblioteka ogłasza następujące konkursy:

• „Październikowa książkomania”

Konkurs na najaktywniejszego czytelnika w klasach II-III oraz IV-VII w miesiącu październiku.

• „Tysiąc powodów by czytać”

Konkurs polegający na wykonaniu plakatu „Tysiąc powodów by czytać” – format A3, pracę można wykonać samodzielnie lub w kilkuosobowych grupach, termin oddania pracy to 27 września. Konkurs skierowany jest dla uczniów klas 4 – 7.

• Zakładka do książki

Konkurs skierowany jest dla uczniów klas 1 – 3. Najładniejsze zakładki zostaną nagrodzone, konkurs trwa do 31 października. Prace oddajemy do biblioteki szkolnej. Praca może być wykonana dowolną techniką. Kształt pracy dowolny. Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną indywidualnie wykonaną pracę.

• Konkurs Empiku

W dniach od 2 października od godz. 12:00 do dnia 22 października do godz. 23:59 pod adresem http:// www.empik.com/biblioteki odbędzie się głosowanie na plakat naszej placówki. Wasze głosy pozwolą naszej bibliotece wzbogacić się o kolejne nowości wydawnicze.

• Konkurs na plakat promujący czytelnictwo i zachęcający do korzystania z biblioteki

Zadaniem konkursowym jest stworzenie plakatu z hasłem przewodnim zachęcającym do czytania i promującym bibliotekę przy wykorzystaniu różnych technik plastycznych. Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć wszyscy uczniowie naszej szkoły. Prace należy złożyć do biblioteki szkolnej do dnia 13 października. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice  plastycznej.