Słoneczka zaśpiewały rodzicom piosenki, złożyły życzenia, a później czekała ich niespodzianka - spotkanie z magikiem, gdzie miały okazję czarować wspólnie z magikiem i rodzicami. Ale było wesoło!!! Po magicznych sztuczkach dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Gratulujemy Marysi i Jasiowi z grupy SŁONECZEK udziału w konkursie matematycznym "Bystrzaki" organizowanym przez ZSP nr4. Byli bardzo dzielni.

Dzięki uprzejmości mamy Jasia, dzieci z naszej grupy miały okazję poznać jego krolika i uczestniczyć w żywej lekcji przyrody poznając zasady opieki nad królikiem, sposób karmienia, utrzymywania czystości w klatce, mogły go pogłaskać, a przede wszystkim wiedziały, że należy się zachowywać cicho, by nie wystraszyć zwierzątka. Od dziś każdy chce mieć krolika.