Dzieci z grupy Misie znają zasady zdrowego odżywiania się. Dlatego w dniu dzisiejszym pomagały Pani przygotować sok ze świeżych warzyw i owoców.

W środę Dzieci w ramach Tygodnia Promocji Zdrowie przebraly się w czerwone bluzeczki i przedstawiły przed pozostalymi dziećmi z przedszkola i szkoły swoje hasło "Zdrowe jabłuszka wędrują z buzi do brzuszka".

Przedszkolaki z grupy Misie  poznają  Piramidę Zdrowia. Samodzielnie wyszukuja wśród  ilustracji zdrowych produktów.

W konkursie plastycznym dzieci z grupy Misie zajęły następujące miejsca: III miejsce Paulina Kuraś, wyróżnienia Agatka Klosok i Jakub Pompa. Gratulacje!