Nauczyciele Publicznego Przedszkola nr 12 w Wodzisławiu Śląskim dziękują Wolnej Inicjatywie Artystycznej z Rybnika za udostępnienie magazynu dla dzieci "Wytryszek".    
Znaleźliśmy w nim wiele ciekawych i pomocnych w naszej pracy opowiadań i wierszyków dla dzieci młodszych i starszych. Z niecierpliwością czekamy na następne numery czasopisma.

 Z poważaniem

Grono Pedagogiczne Publicznego Przedszkola nr 12 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Wodzisławiu Śląskim

Informujemy, że zapisy do naszego przedszkola (Publiczne Przedszkole nr 12) na rok 2019/2020 trwają od 27 maja do 31 maja br.

 

5 kwietnia odbył się Konkurs recytatorski pt.: "W poezji Jana Brzechwy". W konkursie wzięły udział przedszkolaki z wodzisławskich przedszkoli. Najlepszymi w grupie 3-4 latków okazali się: Karolina Czogalik z PP13 (1 miejsce), Zofia Mospańska z PP3 (2 miejsce) oraz Mikołaj Wojak z PP14 (3 miejsce). Natomiast w kategorii 5-6 latków: Antoni Sanecznik z PP4 (1 miejsce), Magda Kowol z PP13
(2 miejsce) oraz Wojciech Magiera z PP11 (3 miejsce). Zwycięzcom gratulujemy!

15 maja (środa) o godz. 16:30 odbędą się zebrania z Rodzicami.

Serdecznie zapraszamy

UWAGA!

W związku z zawieszeniem strajku w Przedszkolu pragniemy poinformować, że nasze przedszkole od dnia 24 kwietnia (środa) funkcjonuje w normalnych godzinach! Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com