5 kwietnia zostały wręczone nagrody laureatom konkursu plastycznego pt.: "Bohaterowie wierszy J. Brzechwy" organizowanego przez nasze przedszkole. Gratulujemy małym artystom. Oto nagrodzone prace:

Nabór do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Miasto Wodzisław Śląski na rok szkolny 2019/2020

Nabór do publicznych przedszkoli dla których miasto Wodzisław Śląski jest organem prowadzącym będzie prowadzony przy pomocy systemu informatycznego na stronie internetowej:

www.wodzislawslaski.przedszkola.vnabor.pl

w terminie od 18 marca 2019r. godz. 8:00 do 25 marca 2019 r. godz. 9:00

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola po raz pierwszy lub chcą zmienić dotychczasowe przedszkole na inne, składają wniosek w systemie elektronicznego naboru (bezpośredni link do logowania na naszej stronie internetowej).  Wniosek należy wydrukować  i złożyć go w formie papierowej do przedszkola pierwszego wyboru. Przyjęcie kandydata do przedszkola następuje w drodze postępowania rekrutacyjnego przeprowadzonego przez Komisję Rekrutacyjną. Zgodnie z ustawą Prawo Oświatowe do publicznego przedszkola przyjmowani są kandydaci zamieszkali na obszarze danej gminy.

Więcej informacji poniżej:

pdf INFORMACJA - NABÓR DO PP

Szanowni Rodzice!

Wszawica jest chorobą, którą można skutecznie zwalczać!

To nie jest wstydliwy problem.

Mimo osiągnięć cywilizacyjnych wciąż pojawia się w skupiskach ludzi. Szczególnie narażone są na nią dzieci szkolne i przedszkolne.

Na co zwrócić uwagę:

Jak co roku nasze przedszkole było organizatorem konkursu plastycznego "Zimo, zimo baw się z nami". Cieszy się on dużym powodzeniem wśród wodzisławskich przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy za rok.

Oto laureaci:

Dzieci 3 - 4 letnie:

I miejsce zajęła Magdalena Socha z Publiczego Przedszkola nr 6

II miejsce - Justyna Walas - Publiczne Przedszkole nr 18

III miejsce - Octavia Hynek - Publiczne Przedszkole nr 3

Dzieci 5 - 6 letnie:

I miejsce zajęła Anastazja Grabiec z Publicznego Przedszkola nr 3

II miejsce - Emilia Mojżysz z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 2

II miejsce - Martyna Wiechoczek - Publiczne Przedszkole nr 6

Informujemy, że na stronie Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego zostały udostępnione informacje na temat rekrutacji do przedszkoli w roku szkolnym 2019/2020.

Szczegóły pod linkiem: