Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Wodzisławiu Śląskim informuje, że w związku z decyzją Prezesa ZNP o zawieszeniu ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty, również w ZSP nr 3 strajk zostaje zawieszony na czas nieokreślony, a co za tym idzie, szkoła będzie funkcjonowała zgodnie z organizacją roku szkolnego sprzed strajku. Przypominamy, że zgodnie z wnioskiem Rady Rodziców oraz Rady Pedagogicznej dni 29-30 kwietnia 2019 r. oraz 2 maja 2019 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W tych dniach w szkole możliwe są zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej.

 

Małgorzata Banasiak
Dyrektor
Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3
w Wodzisławiu Śl.

UWAGA!

W związku z zawieszeniem strajku w Przedszkolu pragniemy poinformować, że nasze przedszkole od dnia 24 kwietnia (środa) funkcjonuje w normalnych godzinach! Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie.

Nabór do szkół podstawowych dla których miasto Wodzisław Śląski jest organem prowadzącym będzie prowadzony przy pomocy systemu informatycznego na stronie internetowej:

www.wodzislawslaski.podstawowe.vnabor.pl

w terminie od 23 kwietnia 2019 r. godz. 8:00 do 30 kwietnia 2019 r. godz.15:00.

 

Miasto Wodzisław Śląski rozpoczyna rekrutację do projektu pn. Kompetentni cyfrowo - rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. plakat

Projektem objętych zostanie 96 mieszkańców naszego miasta w wieku powyżej 25 roku życia (jedyne kryterium związane z udziałem w projekcie). 

Jedna osoba może wziąć udział tylko jednym module szkoleniowym (jeden moduł to 12 godzin zajęć, w rozłożeniu na przykład na 4 spotkania po 3 godz.). Uruchomione zostaną tylko te na które zapisze się minimalnie 8 osób.

Moduły szkoleniowe do wyboru .

  • Działam w sieciach społecznościowych
  • Moje finanse i transakcje w sieci
  • Rolnik w sieci
  • Rodzic w Internecie
  • Tworzę własną stronę internetową (blog)
  • Mój biznes w sieci
  • Kultura w sieci

SZKOLENIA SĄ CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. Odbywać się będą w jednej ze szkół podstawowych w grupach maksymalnie 10-osobowych.

Prowadzić je będą certyfikowani instruktorzy. Każdy uczestnik, który ukończy szkolenie, otrzyma certyfikat. Szkolenia będą realizowane w okresie maj-wrzesień 2019 r.

Rekrutacja  potrwa do17 kwietnia. W przypadku gdy nie zostaną wyczerpane wszystkie dostępne miejsca, rekrutacja będzie miała charakter ciągły do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy (do pobrania) 

Na potrzebę realizacji projektu Kompetentnie cyfrowo pozyskano dotację w wysokości 53.760,00 zł co stanowi 100% dofinansowania dla projektu.

więcej informacji:

Wydział Funduszy Zewnętrznych
Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego
ul. Bogumińska 4
44-300 Wodzisław Śląski
tel. 32 45-90-510

 

 

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com