Informujemy, że na rzece Leśnicy w okolicy Piekarni Roberta Zając bytuje rodzina łabędzi. Prosimy by przestrzec dzieci aby nie zblizały się do nich i absolutnie ich nie karmiły, ponieważ będą one agresywne broniąc swoich młodych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dwóch wydarzeniach:

„Baw się z nami seniorami – wspólnie odkryjmy dziecięce zabawy naszych babć i dziadków” oraz

 "Dzieci mają korzenie  opowiedz mi o nich”

Więcej informacji na temat tych wydarzeń znajdziesz w zakładce Inicjatywy Radlin II

Wydarzenia realizowane przez Wodzisławskie Centrum Kultury w ramach projektu „Inicjatywy lokalne w Wodzisławiu Śląskim”, na które placówka otrzymała dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury z Programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2018. 

WAŻNE!!!

Informujemy, że nasza placówka w roku szkolnym 2018/2019 nie będzie pośredniczyć w ubezpieczeniu NWW. Prosimy o ubezpieczenie dzieci we własnym zakresie. OObezne ubezpieczeni kończy się 31 sierpnia.

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw,za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Dziecko). Brak decyzji o ubezpieczeniu grupowym pozwala nam na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do jego oczekiwań, preferencji i potrzeb.

Z tego względu polecamy skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród 6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż ubezpieczenie grupowe.

https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/40057

https://bezpieczny.pl/przedszkole/40057

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com