Faktury za miesiąc styczeń będą do odbioru w sekretariacie szkoły od 6.20.2018r. Bardzo proszę o terminową wpłatę i aby kwota wpłacona była zgodna z tą która jest na fakturze. Dziękuję

W dniach od 27 listopada do 1 grudnia br. odbędzie się w naszej placówce ewaluacja zewnętrzna prowadzona przez Panie wizytatorki Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatury w Rybniku.
W dniach 27 - 28 listopada będzie prowadzona w przedszkolu, natomiast 30 listopada i 1 grudnia w szkole.
Jednym z elementów ewaluacji jest wywiad grupowy z Rodzicami. Chętnych do wzięcia w nim udziału zapraszamy w poniedziałek 27 listopada na godzinę 15:00 do sali nr 1 w naszej szkole.

Zebranie dla Rodziców dzieci szkolnych odbędzie się 15 listopada (środa) o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy.

  1. Organizator:

ZSP nr 3 Szkoła Podstawowa nr 17 (ks. kard. Bolesława Kominka), ulica: M.C. Skłodowskiej 3, 44-313 Wodzisław Śl.

               Zapraszamy do udziału w konkursie czytania ze zrozumieniem "Czytam i rozumiem". Spróbujemy sprawić, by ćwiczenie trudnej sztuki czytania miało charakter sympatycznej zabawy. Jedną z najważniejszych umiejętności dzisiejszego świata pozostaje wciąż umiejętność czytania ze zrozumieniem. Pozwala ona na aktywny udział w życiu społecznym, sprzyja rozwijaniu gustu literackiego, co przyczynia się do wychowania estetycznego uczniów i poszerza ich zainteresowania. Mamy nadzieję, że konkurs czytania ze zrozumieniem "Czytam i rozumieniem" spotka się z zainteresowaniem i życzliwością dzieci i ich opiekunów, a powszechny udział będzie dla nich źródłem satysfakcji i radości.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com